אוקלהומה

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- אוקלהומה

נכס למכירה באוקלהומה

הוא גובל מזרחה עם ארקנסו ומיזורי, בצפון עם קנזס, מצפון מערב עם קולורדו, ממערב עם ניו מקסיקו ודרום עם טקסס.

יש גם חדשות טובות וחדשות רעות על 2018 שוק הנדל"ן באוקלהומה. בעוד המדינה לא נראה שיש את אותם קשיים עם הירידה בדיור זמין כמו מדינות אחרות לעשות, אוקלהומה שוק הנדל"ן יהיה חלקו של בעיות בחודשים הקרובים. כדי לגלות אם זה הזמן הנכון למכור את בית המשפחה או לחפש נכסים למכירה באוקלהומה אתה יכול להתייעץ עם מאמר זה.

אוקלהומה שוק הנדל"ן קיבל הרבה חדשות טובות בנובמבר 2017, כאשר המכירות של בתים חדשים גדל ב 17.5%. זה היה הפסקה כי שוק המכירות צריך זמן רב. בתים חדשים נמכרו לפני שנבנו. על פי "וול סטריט ג'ורנל", המדינה נהנתה מההשפעות המיוחדות של שוק הנדל"ן החזק באותה תקופה.

בעלי בתים אשר מחפשים למכור בשנת 2018 עדיין יש את הסיכויים שלהם לטובת כמו הביקוש לבתים זמין עדיין גבוה מאוד. זה מאפשר למוכרים יש קונים נוספים המעוניינים הנכסים שלהם למכירה באוקלהומה המספקים להם מחיר המכירה הסופי גבוה יותר מהרגיל.

אבל אנחנו חייבים לנתח גם את הצד השלילי של שוק הנדל"ן באוקלהומה בשנת 2018.

עם כל כך הרבה חדשות טובות במגזר הדיור, זה יכול להיות קשה לדמיין כי שוק הנדל"ן יכול לסבול באותו זמן. יש לראות את הגידול בריבית המשכנתאות.

קונים פוטנציאליים עשויים להיות נוטים יותר לקנות בית עכשיו שיש תכונות בסיסיות יותר זמין באוקלהומה. אבל שיעורי הריבית צפויים לעלות שוב עד סוף השנה, מה שגרם רבים קונים אלה לסגת כי הלוואות הביתה להיות פחות לניהול עבור התקציבים שלהם.

העלייה בריבית תשפיע על שוקי הקונים והמוכרים כאחד. אם אתה מתכנן לקנות או למכור בתוך החודשים הקרובים, זה יהיה עניין שלך להתחיל לחפש נכס למכירה באוקלהומה בקרוב.

בעוד שיעורי הריבית צפויים להגדיל בכל רחבי הארץ עד סוף 2018, הם עדיין עדיין נמוך יחסית. קונים צריכים לנצל את היתרון הזה לפני שיהיה מאוחר מדי.

זה לרוץ כדי לנצח את החשש הריבית הגבוהה עלולה להוביל את אוקלהומה שוק הנדל"ן לראות עלייה משמעותית במכירות בחודשים הקרובים. זה יכול גם להפוך את הביקוש אפשרויות דיור בר השגה הרבה יותר גבוה, כמו נכסים יקרים פחות צפויים להימכר הראשון.

אם האירועים בשנה הבאה יוכיחו את שוק הנדל"ן באוקלהומה, ינואר 2019 צריך להיות התחלה של עוד שנה מבטיחה עם בעלי בתים חדשים רבים במדינה.

באוקלהומה, הערך המשוער של בתים גדל ב -4.7% בשנה האחרונה.

אם אתם מחפשים נכס למכירה באוקלהומה התרבות שלה ואת אורח החיים הם הגורמים הדומיננטיים בבחירה.

זוהי המדינה ה -19 בגודלה במדינה במונחים של שטח, המדינה של Sooner יש 38 שבטים הודית אמריקאית מוכר, כולל Cherokee, Chickasaw, Choctaw, קריק ומדינות סמינול. שבטים אלה התגוררו בדרום-מזרח ארצות-הברית לפני שהועברו בכוח למה שכיום הוא אוקלהומה במהלך "שביל הדמעות", יוזמת "ההסרה ההודית" של הממשלה הפדראלית במאה התשע-עשרה המוקדמת. היום, עם יותר מ -7% של המדינה יותר מ -3.8 מיליון דולר, אוקלהומה יש את האחוז הרביעי הגבוה ביותר של אינדיאנים אמריקאים במדינה.

אין סטטיסטיקה כזו עבור קאובויים, אבל הם גם השפעה חשובה על המדינה. כאשר הם לא היו עובדים, הבוקרים האלה התחרו ברודיאו, שהם עדיין חלק מתרבות הספורט של המדינה בימינו. אוקלהומה סיטי (OKC) מארחת מדי שנה את הגמר הבינלאומי רודיאו (IFR), את הקאובוי הלאומי ואת מוזיאון המורשת המערבית ואת רודיאו המקורה הגדולה ביותר בעולם בינואר, Lazy E Arena בכפר Guthrie.

בתחילת שנת 2016, ההכנסה החציונית של משקי הבית באוקלהומה ראתה כ -16% מהאוכלוסייה שחיו מתחת לקו העוני. 73% אוקלהומה הם לבנים, 9% היספני, 7% הם אינדיאנים, 7% הם שחורים, 7% הם מרובי ו 1% הם אסיאתיים. האוניברסיטאות הגדולות במדינה, אוניברסיטת אוקלהומה בפרבר של נורמן, אוקלהומה, יש יותר מ 21,000 סטודנטים והיה מדורגת 108 בקרב האוניברסיטאות הלאומי.

מאז אוקלהומה הוא אחד מחמשת המפיקים העיקריים של גז טבעי במדינה, הכלכלה ושוק העבודה לעתים קרובות להשתנות יחד עם מגמות האנרגיה.

הערים הגדולות שבהן עדיף לחפש נכסים למכירה באוקלהומה הם הבירה טולסה. ממוקם במרכז המדינה, אוקלהומה סיטי, OKC, הבירה והעיר הגדולה ביותר במדינה, יש אוכלוסייה של מעל 1.3 מיליון תושבים.

אוקלהומה סיטי נכסים הם בין יקר ביותר באוקלהומה, אם כי הערכים של אוקלהומה סיטי בתים אינם דומים נכסים יקרים יותר בארצות הברית.

פחות משעתיים לצפון מזרח, העיר השנייה בגודלה, טולסה, יש יותר מ 960.00 אנשים לקמ"ר במטרופולין שלה. אבל חלק גדול משאר המדינה הוא כפרי, נותן למדינה כולה צפיפות 15 של האוכלוסייה הנמוכה ביותר של המדינה.

בין השאר הודות לעלויות הנדל"ן המעשיות שלה, אוקלהומה הייתה בעלות החיים השנתית הנמוכה ביותר בארה"ב ב -2015, עם מחירים נמוכים מהממוצע לכל קטגוריה, כולל שירותים ציבוריים, שירותי בריאות ומזון.

  •  
    עוברים לאוקלהומה. גולה וחי באוקלהומה.

      נולד מהמיזוג בין טריטוריית אוקלהומה לטריטוריה ההודית, בדיוק ב- 16 בנובמבר 1907, המדינה ה -46 לכניסה לאיחוד המאוחד של ארצות הברית של אמריקה, אוקלהומה היא הגיבורה הבלתי מעורערת של המינוי היומי שלנו איתך! היום נדבר על כמה פשוט ונוח לקנות נכס באוקלהומה; השקעה שתשתלם לטווח הבינוני-ארוך. נמאס ל ...

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB